Pierwsze "bieszczadzkie" wyciągi narciarskie ruszyły...

Dodane: przez: Krystian Bieszczadersi, w kategorii:

Można uznać, że sezon białego szaleństwa 2013/2014 został zainaugurowany w Bieszczadach i regionie - w ogóle... Amatorzy narciarstwa i snowboardu mają w naszym regionie możliwość skorzystać z białego puchu już teraz.

Miło nam poinformować, że pierwsze stoki narciarskie w Bieszczadach i najbliższych okolicach ruszyły. Amatorzy białego szaleństwa mogą zaspokoić swe potrzeby na stokach w Ustrzykach Dolnych - Gromadzyń, Puławach - Kiczera oraz w Arłamowie.

Zdecydowanie najlepsze warunki śnieżne panują w Ustrzykach Dolnych, gdzie pokrywa śnieżna wynosi ok 60cm, która jest stale dośnieżana i ratrakowana (zobacz WebCam). W bazie narciarskiej Gromadzyń znajdziemy kompleks gastronomiczno-hotelowy oraz wypożyczalnie sprzętu. Cena jednego zjazdu to 4 zł zaś długość trasy to 800 metrów.

 

 

Gromadzyń

Gromadzyń Gromadzyń Gromadzyń

Drugą interesującą miejscówką dla narciarzy jest stok w Puławach. Pokrywa śnieżna praktycznie w całości jest sztuczna, jej grubość to ok. 30 cm, stacja jest dobrze wyposażona i przygotowana do sezonu. Cena pojedyńczego zjazdu to 5 zł

 

KiczeraSki

W Arłamowie uruchomiono dopiero pierwszą trasę (nr 1) o długości 400m i przepustowości ok. 1200os/h. Pokrywa śnieżna ok 60 cm, stale dośnieżana i ratrakowana. Ceny utrzymały się z poprzedniego roku - pojedyńczy zjazd to kwota: 2 lub 2,5 zł

Arłamów

Musisz się zalogować by móc dodawać komentarze:
Zaloguj sie Facebook Google+
×

Dodane komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Szukaj w serwisie