Otwarcie Biblioteki po remoncie - Biblioteka + więcej niż myślisz

gru
11
Otwarcie Biblioteki po remoncie - Biblioteka + więcej niż myślisz
Start: 11 grudnia 2014, 18:00
Koniec: 12 grudnia 2014, 20:00
Dodane przez: Krystian Bieszczadersi , w kategorii:

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy cykl imprez związanych z oficjalnym otwarciem biblioteki po remoncie.

  • CZWARTEK, 11 grudnia br., o godz. 18.00 odbędzie się prezentacja najnowszych publikacji dr. Tomasza Chomiszczaka dotyczących Mariana Pankowskiego: „Mistrz ceremonii. Marian Pankowski – od filologii do rytuału” „Lekcje mistrzowskie. Artykuły brukselskie o literaturze”

 

  • ​Na PIĄTEK, 12 grudnia br., na godz. 12, przewidziane jest oficjalne otwarcie biblioteki: monodram „Janusza Szubera prosta przypowieść o egzystencji” w wykonaniu Michała Chołki z Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, z muzyką Roberta Handermandera, wystąpienie dyr. Leszka Puchały „Od pomysłu do realizacji – prezentacja projektu remontu i rozbudowy MBP w Sanoku” i wykład gościa specjalnego, dyr. Instytutu Książki Grzegorza Gaudena, zatytułowany „Biblioteka+ – coś więcej niż myślisz”. 

Również w piątek, o godz. 18.00, w naszej Galerii 20 odbędzie się wernisaż malarstwa Oksany Kulczyckiej "Formy ulotne". W SOBOTĘ, 13 grudnia br. zapraszamy do Strefy dla Dzieci. Zaczynamy o godz. 11.00 - spektaklem teatru marionetek „Cyrk Hrynek” w wykonaniu Henryka Hryniewickiego z Teatru „Maska” w Rzeszowie; potem odbędzie się wykład Małgorzaty Sierżęgi z WiMBP w Rzeszowie „Rola książki i głośnego czytania w życiu dziecka”, a na zakończenie - "Wielkie Zamieszanie", czyli czym, jak i w co można bawić się po remoncie w Strefie dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce wydarzenia

Galeria zdjęć

Autor: Bieszczadersi.pl

Internetowy przewodnik po Bieszczadach - najciekawsze miejsca, noclegi, atrakcje i usługi w Bieszczadach.

Musisz się zalogować by móc dodawać komentarze:
Zaloguj sie Facebook Google+
×

Dodane komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Szukaj w serwisie